wizualizacja drzwi przesuwnych z lustrem

Witaj

Zapoznaj się z naszą ofertą dla klientów firmowych

Poznaj naszą ofertę

Nasze usługi

– Cięcie szkła
– Fazowanie
– Hartowanie
– Klejenie uv
– Lakierowanie
– Nadruk uv
– Obróbka kształtów
– Szlifowanie
– Tępienie
– Wiercenie otworów
– I inne

Wszystkie usługi

Nasze produkty

– Aluramki
– Daszki szklane
– Drzwi przesuwne
– Lacobele na wymiar
– Panele szklane do kuchni
– Przeszklenia loftowe
– Schody i podłogi szklane
– Szkła hartowane
– Szkła lakierowane
– Szkła zespolone
– Szkło dekoracyjne- ornament
– Zabudowy całoszklane
– I wiele innych

Wszystkie produkty

Kim jesteśmy?

Firma S4 istnieje od 2004 roku, a zdobyte doświadczenie gwarantuje Państwu bogaty wachlarz oferowanych usług. Obróbka szkła oraz elementów meblowych pozwala na realizację Waszych indywidualnych zamówień. Oferujemy Państwu szeroki asortyment produktowy, realizujemy indywidualne zamówienia, proponujemy znalezienie rozwiązania. Zadowolenie Klienta z wykonanych przez naszą firmę zamówień jest dla nas najważniejsze.

Nasza działalność to produkcja i obróbka szkła, drzwi przesuwnych na wymiar, aluminiowych frontów meblowych, luster i szkła na wymiar, szklanych paneli kuchennych, balustrad szklanych oraz kab Więcej +in prysznicowych na wymiar. Celem firmy jest obsługa i realizacja zamówień zgodnych z oczekiwaniami Klienta w zakresie jakości produktów i terminów realizacji. Państwa potrzeby i pomysły oraz nasze doświadczenie, to gwarancja Państwa zadowolenia i sukcesu. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług oferujemy nasze zaangażowanie, doradztwo, terminowość realizacji zleceń oraz profesjonalne wykonanie. Zapewniamy indywidualne podejście do zamówienia klienta wraz z wszechstronnym doradztwem. W realizacji zamówień ważne jest dopasowanie jakości usług do oferowanej ceny. Gwarancją jakości jest wieloletnie doświadczenie, posiadanie nowoczesnego warsztatu technologicznego oraz stosowanie najlepszych materiałów zapewniających poczucie bezpieczeństwa potwierdzonych certyfikatem ITB. Jako nasze rekomendacje w realizacji misji i celów firmy przedstawiamy zdjęcia z wykonanych realizacji zamieszczone na stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Tam znajdują się również szersze informacje dotyczące oferty produktowej. Misją firmy jest realizacja projektów zgodnych z oczekiwaniami Klienta w zakresie oferowanych grup produktowych. Wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej niespotykane życzenia Naszych Klientów. Państwa potrzeby oraz nasze pomysły i doświadczenie, to gwarancja Państwa zadowolenia i sukcesu.

Nasza oferta dla klientów firmowych

Nasza oferta dla klientów firmowych

roślina doniczkowa w czarnej doniczce

Ramki aluminiowe na wymiar |Szkło na wymiar| Drzwi przesuwne na wymiar

17 lat doświadczenia w produkcji szkła, frontów aluminiowych oraz drzwi przesuwnych oraz szeroka oferta naszych produktów sprawia że jesteśmy liderem sprzedaży hurtowej w okolicach trójmiasta. Z naszych usług i produktów korzystają już dziesiątki firm. Wysoka jakość produktów i oferowanych usług szklarskich sprawiają że klienci wracjają do nas z kolejnymi zamówieniami i polecają nas dalej. Skontaktuj się z nami i przekonaj się że bez problemu sprostamy nawet najbardziej wymyślnym zamówieniom.