O Firmie

Nasza działalność to produkcja  i obróbka szkła, drzwi przesuwnych na wymiar, aluminiowych frontów meblowych, luster i szkła na wymiar, szklanych paneli kuchennych, balustrad szklanych oraz kabin prysznicowych na wymiar.

Firma S4 istnieje od 2004 roku, a zdobyte doświadczenie gwarantuje Państwu bogaty wachlarz oferowanych usług. Obróbka szkła oraz elementów meblowych pozwala na realizację Waszych indywidualnych zamówień.  Oferujemy Państwu szeroki asortyment produktowy, realizujemy indywidualne zamówienia, proponujemy znalezienie rozwiązania. Zadowolenie Klienta z wykonanych przez naszą firmę zamówień jest dla nas najważniejsze.

grafika numer 17

Lat

doświadczenia

22187

realizacji

12659

klientów

Oferujemy Państwu

Celem firmy jest obsługa i realizacja zamówień zgodnych z oczekiwaniami Klienta w zakresie jakości produktów i terminów realizacji. Państwa potrzeby i pomysły oraz nasze doświadczenie, to gwarancja Państwa zadowolenia i sukcesu. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług oferujemy nasze zaangażowanie, doradztwo, terminowość realizacji zleceń oraz profesjonalne wykonanie.

Zapewniamy indywidualne podejście do zamówienia klienta wraz z wszechstronnym doradztwem. W realizacji zamówień ważne jest dopasowanie jakości usług do oferowanej ceny. Gwarancją jakości jest wieloletnie doświadczenie, posiadanie nowoczesnego warsztatu technologicznego oraz stosowanie najlepszych materiałów zapewniających poczucie bezpieczeństwa potwierdzonych certyfikatem ITB.

Jako nasze rekomendacje w realizacji misji i celów firmy przedstawiamy zdjęcia z wykonanych realizacji zamieszczone na stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Tam znajdują się również szersze informacje dotyczące oferty produktowej.

Misją firmy jest realizacja projektów zgodnych z oczekiwaniami Klienta w zakresie oferowanych grup produktowych. Wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej niespotykane życzenia Naszych Klientów. Państwa potrzeby oraz nasze pomysły i doświadczenie, to gwarancja Państwa zadowolenia i sukcesu.