Czym wyróżniają się kabiny prysznicowe na wymiar?

Czym wyróżniają się kabiny prysznicowe na wymiar?

Analizujesz to zagadnienie? Wszystko dlatego, że marzy Ci się kabina prysznicowa na wymiar? Co warto wiedzieć o takich produktach? Poznaj wszystkie istotne cechy!

Kiedy wybrać kabiny prysznicowe na wymiar?

Takie rozwiązania są coraz powszechniejsze. A klienci chętnie wybierają produkty, które można bezproblemowo dopasować tak naprawdę… do każdego miejsca.

Niewątpliwie kabiny prysznicowe na wymiar są rekomendowanym rozwiązaniem, jeśli potencjalny usługobiorca ma relatywnie małe mieszkanie. Co za tym idzie, niewielka jest także łazienka. Z tym kłopotem bardzo często borykają się mieszkańcy bloków. Ich łazienki mają około kilka metrów kwadratowych. Wtedy duża wanna mija się z celem. Nie jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ zajmuje ono bardzo dużo miejsca. A czasami wanna w ogóle nie mieści się w konkretnym pomieszczeniu…

Standardowe kabiny prysznicowe (dostępne w sklepach internetowych, czy stacjonarnych z tym asortymentem) także nie zawsze zdają egzamin. Często są po prostu za duże. A jeśli ktoś ma małą łazienkę, to liczy się dla niego dosłownie każdy skrawek powierzchni!

Kiedy jeszcze warto pomyśleć o takich produktach? Kabiny prysznicowe na wymiar są wybierane przez właścicieli łazienek ze skosami. W takiej sytuacji standardowe rozwiązania jest po prostu trudno wkomponować…

W Twojej łazience są nietypowe wnęki, czy krzywizny? A może masz świadomość innych ewidentnych wad architektonicznych? To nie jest jeszcze koniec świata! Wszak możesz zdecydować się na kabiny prysznicowe na indywidualne zamówienie, które będą idealnie pasować do danego pomieszczenia. Nawet uwzględniając wszystkie tego typu usterki.

Kabiny prysznicowe na wymiar: na co się zdecydować?

Spodobała Ci się charakterystyka tego asortymentu? W związku z tym chcesz się na niego zdecydować? W pierwszej kolejności należy wybrać odpowiedni podmiot, który na co dzień zajmuje się tym zagadnieniem. Nie wiesz, na kogo postawić? Wybierz nas, czyli S4! Nasza firma cechuje się bardzo dużym doświadczeniem. Wszak działamy na rynku (i m.in. wykonujemy właśnie kabiny prysznicowe na wymiar) od 2004 roku. W naszym zespole nie brakuje profesjonalistów, którzy korzystają jedynie z najlepszych materiałów i technologii. A to pozytywnie wpływa na jakość wyrobów i zadowolenie ze strony klientów.

Co ważne, nasze usługi są kompleksowe. Na początku odbywa się wycena. Bazuje ona m.in. na gabarytach kabiny prysznicowej, które w danej sytuacji będą optymalne. Klient może sam je wskazać. Może także poprosić nas o pomoc. Pamiętaj, że bardzo istotne są dokładne pomiary. Aby potem wszystko idealnie pasowało.

Nasza oferta składa się też z dokładnego projektowania, produkcji (jeśli wszystkie szczegóły kooperacji będą ustalone) i montażu.

Selekcja kabiny prysznicowej dotyczy jednak nie tylko wymiarów. Są one co prawda najistotniejsze, ale nie można zapominać o innych kwestiach. W czasie ostatecznych wyborów należy zwracać uwagę m.in. na: sposób otwierania drzwi, kierunek otwierania drzwi, wielkość brodzika, czy na wysokość ścianek prysznicowych.

W ofercie S4 nie brakuje także rozmaitych typów szkła. Zdajemy sobie sprawę, że klienci zazwyczaj nie znają się na tym zagadnieniu. Dlatego wszystko im bardzo dokładnie tłumaczymy. Przedstawiamy krok po kroku charakterystykę poszczególnych rozwiązań. Aby ułatwić podejmowanie finalnych decyzji.

Co jeszcze się liczy? Oczywiście kolory! Nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar są nie tylko odpowiednio kompaktowe. Dodatkowo wyróżniają je niesamowite wrażenia wizualne. To, jak ostatecznie skomponujesz całą aranżację, zależy oczywiście od Ciebie. Możesz jednak liczyć na pewne wskazówki z naszej strony. Dobrze byłoby, aby kolorystyka współgrała z pozostałymi elementami wyposażenia.

Kabina prysznicowa na wymiar jest bardzo praktyczna…

Jeśli ktoś ma dużą łazienkę, to przeważnie zastanawia się, co będzie lepsze: wanna czy kabina prysznicowa na wymiar. Wielu ekspertów, jak i samych klientów, zaznacza, iż to drugie rozwiązanie jest praktyczniejsze i sprzyja oszczędnościom. Mając kabinę można bardzo szybko wziąć odświeżający prysznic. Przy okazji wiąże się z to z użyciem mniejszej ilości wody (w porównaniu do kąpieli w wannie). A to oznacza mniejsze wydatki!