Lustra i powierzchnie szklane – design w tworzeniu bazy hotelowej.

Lustra i powierzchnie szklane – design w tworzeniu bazy hotelowej

Powstająca nowoczesna baza hotelowa na Wybrzeżu Bałtyckim w pełni zapewnia odpowiedni poziom zgodnie z oczekiwaniami gości. Zarówno baza noclegowa, jak i cała z tym związana infrastruktura sprzyja instalowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które bez wątpienia wpływają na podniesienie standardu. Funkcjonalność tego typu obiektów uzależniona jest w dużej mierze od właściwej aranżacji przestrzeni. W codziennym użytkowaniu elementy meblowe w połączeniu ze szkłem zapewniają komfort wypoczynku. Z pewnością na efektowny wystrój wnętrz ma zastosowanie przestrzeni szklanych. Usługa obróbki kształtów wszelkich powierzchni zadowoli potrzeby i wymagania branży hotelowej. Wszechstronne zastosowanie nowoczesnych przestrzeni szklanych z pewnością wpłynie na wystrój wnętrz. Z kolei odpowiednie docięcia bądź zdobienia powierzchni lustrzanych wizualnie powiększają, a nawet rozjaśniają pomieszczenia w hotelowym lobby lub restauracji. Precyzyjne i dokładne wykonanie tego projektu należy oddać w ręce fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Doradztwo na każdym etapie prac pozwoli na stworzenie wyjątkowych projektów.

Kabiny prysznicowe na wymiar

Gwarancją jakości tworzenia szklanych elementów jest wieloletnie doświadczenie oraz posiadanie nowoczesnego warsztatu technologicznego, wraz z zastosowaniem najlepszych materiałów zapewniających poczucie bezpieczeństwa potwierdzonych certyfikatem. Szczególnie znaczenie w pokojach hotelowych odgrywa łazienka. W aranżacji wnętrz małe powierzchnie są niezwykle trudne. Dostosowanie kabiny prysznicowej do wymiarów pomieszczenia pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i zwiększenie funkcjonalności łazienki. Szklane zabudowy pozwalają na inteligentne zagospodarowanie małych przestrzeni i wnęk przeznaczonych na łazienki. Dodatkowym ich atutem jest trwałość odpowiednio zahartowanego szkła. Kabiny prysznicowe na wymiar pozwalają na utrzymanie w czystości łazienki w obiekcie hotelowym. Dopasowanie zamówienia do ogólnego wystroju obiektu ułatwia szeroki wybór kolorów, form przycinania i typów szkła. W zależności od potrzeb nowoczesny design pozwala na zastosowanie ekskluzywnych wzór w prostej formie. Dzięki temu światło załamujące się i subtelnie rozpraszające na strukturze szkła wprowadza do wnętrza łazienki dynamikę i energię.

Lustra na wymiar do różnych zastosowań

Bez wątpienia powierzchnie lustrzane stanowią istotne funkcje w obiektach hotelowych. Wpływają one na wizualny odbiór wnętrz. Z tego powodu oprócz łazienek wykorzystuje się je również w pokojach dla gości, holach bądź recepcjach. Szczególnie odgrywają ważną funkcję w malutkich hotelowych łazieneczkach. Ciasne pomieszczenia wymagają dobrego oświetlenia. Montaż dużych luster wpływa na rozświetlenie pomieszczenia. Z pewnością styl wnętrza wpływa na formę i kształt luster. W zależności od potrzeb można je też personalizować, wyposażając w dodatkowe oświetlenie lub odpowiednią obróbkę krawędzi poprzez fazowanie, szlifowanie oraz piaskowanie. Można je montować bez obaw we wszystkich miejscach. Aranżacja z wykorzystaniem lustra na wymiar z zastosowaniem kleju nie wymaga nieprzewidzianych wierceń w ścianach w trakcie pobytu gości. Sprawna ekipa wykona każde zlecenie montażu powierzchni lustrzanych w efektownych ramach lub w postaci układanej mozaiki. Ciemne i małe pomieszczenia poprzez instalacje luster na suficie uzyskają niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego stylu.

Doradztwo w tworzeniu wyjątkowego stylu

Rozwój bazy hotelowej stwarza wyjątkową konkurencję. Potencjalni goście szukają odpowiednich standardów oraz klimatycznych miejsc. Warto zatem dla pozyskania klientów zainwestować w stworzenie bazy noclegowej na odpowiednim poziomie. Nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz wręcz wymuszają na hotelarzach zastosowania nowatorskich rozwiązań zabudowy mebli oraz powierzchni szklanych na wymiar. Niekiedy warto skorzystać z doradztwa specjalistów i skonsultować nowy projekt bądź przedsięwzięcie modernizacji starych obiektów. Walory dekoracyjne szkła i lustro pomogą w tworzeniu standardów bazy hotelowej na odpowiednim poziomie.